• wygodawn@wp.pl
  • Zadzwoń do Nas: +48 661 780 343

Pole namiotowe (campingowe) - caravaningowe WYGODA położone jest w przepięknej, malowniczej, turystycznej miejscowości ROWY pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Gardno i pomiędzy Ustką i Łebą w zachodniej części Słowińskiego Parku Narodowego. Pole namiotowe Wygoda to profesjonalna obsługa, wysoki standard, nowoczesne i idealne miejsce na odpoczynek, relaks po całorocznej nauce i pracy. Camping "Wygoda" to również cisza, spokój i niezwykłe otoczenie.

Zdobyliśmy w 2014 i w 2016 roku tytuł najlepszego obiektu AWARD wg. portalu pola namiotowe oraz zajmujemy czołowe miejsca w rankingu krajowym i jako obiekt nad morzem. To wszystko dzięki opiniom naszych klientów, którym co roku staramy się zaspokoić ich potrzeby jak najlepiej potrafimy.

Nowo powstałe pole namiotowe-kempingowe w Centrum Rowów. Kameralna atmosfera. Nowe sanitariaty i niezwykle atrakcyjna cena. Można również wynająć kompletnie wyposażoną przyczepę kempingową.

Bardzo dobra lokalizacja naszego obiektu, wszędzie blisko, zarówno do: centrum Rowów jak i plaży, portu, kościoła itp.

Współrzędne GPS:
N54° 39' 43.1" E17° 03' 0.98" (54.661963, 17.052716)

Na miejscu znajdą Pańswto mnóstwo atrakcji: plaża, jezioro, rzeka, port - przystań rybacka z kolorowymi stateczkami, statkami wycieczkowymi czy zaadoptowanymi na restaurację, do skansenów, muzeum, zabytków, latarni morskich, wieży i tarasów widokowych , wielu atrakcji kulturalnych - artystycznych.

Masz jakies pytania ? Proszę zadzwoń !

Zadzwoń